Gépkezelő / operátor

Ercsi gyárunkba azonnali kezdési lehetőséggel, ügyeskezű gépkezelőket keresünk!

Ercsiben épülő új, modern, korszerűen felszerelt gyárunkba keressük 1-3 év gyártásban eltöltött szakmai tapasztalattal, minimum szakmunkás végzettséggel rendelkező gépkezelőinket.

Feladatok:

Egyedi gépbeállítások, gyártásindítások, a gyártások komplett irányítása, új, kreatív műszaki problémamegoldások keresése.

A betanulást mentori programmal segítjük.

A munkavégzés több műszakos munkarendben folyik.

Amit kínálunk:

Korszerű, tiszta munkahelyet, anyagi és erkölcsi megbecsülést, fejlődési és előrelépési lehetőséget. Kiváló bérezést, fix havi egyéb juttatásokat, munkaruhát, munkába járás megoldásának biztosítását, szakmai képzéseket, sportolási lehetőséget, dolgozói élet és balesetbiztosítás kötését.

Munkavégzés helye jelenleg 1116 Budapest, Vegyész utca 17-25., ezt követően, a gyár átadásától Ercsiben! A munkába járást a cég biztosítja!

Fényképes önéletrajzát várjuk.

  • Drop files here or