Álláslehetőség a Parafix Hungáriánál

A Parafix Hungária és az SPF azonnali belépési lehetőséggel

Gépkezelő munkatársakat keres!

Főbb feladatok, felelősségek:

  • Egyedi gépbeállítások, gyártásindítások,
  • A gyártások komplett irányítása, új, kreatív műszaki problémamegoldások keresése.
  • A betanulást mentori programmal segítjük.
  • A munkavégzés több műszakos munkarendben folyik.
  • A munkakört elsősorban a gondolkodni és tanulni vágyó embereknek ajánljuk, miután a gyártás összetett, változatos, folyamatos megújulást és kreativitást igényel.

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Legalább 1-3 év gyártásban eltöltött szakmai tapasztalat,
  • Előnyt jelent a gépkezelői, operátori szakmai tapasztalat
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • További előnyt jelent az érettségi megléte

Amit kínálunk:

  • Korszerűen felszerelt, tiszta, nagyon stabil munkahely
  • Anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • Összetartó, támogató csapat
  • Fejlődési, tanulási és előrejutási lehetőség
  • Dolgozói élet és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Vegyész utca 17-25.,

Fényképes önéletrajzzal!

  • Drop files here or