Minőségügyi termékellenőr

Leendő kollégáink főbb feladatai:

  • Tömeggyártások indításának minőségügyi jóváhagyása
  • Gyártásközi mérések, termékellenőrzések elvégzése
  • Termékek mérőmikroszkóppal történő mérése
  • Nem megfelelő termékek korrekciója, osztályozása
  • Termékek kiszállítási ellenőrzésének elvégzése

A feladatok ellátásához szükséges:

  • Bármely minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat (min. 1 év)
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Határozottság, jó döntéshozatali képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, – Excel, – Outlook)
  • Többműszakos (H-P, napi 8 óra) munkarend vállalása

A munkakör betöltésénél további előnyt jelent, de nem alapelvárás:

  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Mérőmikroszkóp használatában szerzett gyakorlat
  • 2D CAD rajzolásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Piacképes javadalmazási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása mentorprogramon keresztül
  • Külső képzések, továbbtanulás, karrierépítés lehetősége
  • Sportolás, céges foci, élet- és balesetbiztosítás, csapatépítő programok,
  • Változatos, összetett munkafeladatok
  • Modern, tiszta, egészségkárosító anyagoktól mentes munkakörnyezet

Fényképes szakmai önéletrajzát a hr@parafix.hu e-mailcímünkre várjuk!

  • Drop files here or