Ügyfélszolgálati referens

Főbb feladatok:

  • A cég vevőivel történő folyamatos és proaktív szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • Szoros szakmai együttműködés és koordináció a társterületekkel (sales, beszerzés, gyártás)
  • Logisztikai feladatok menedzselése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Vevői elégedettségmérés, elemzés
  • Vevőlátogatások szervezése, hazai és külföldi vevőlátogatásokon történő részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, -Excel, -Power Point, Outlook)
  • Kiváló szervező-, koordinációs és adminisztratív készség
  • Megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság
  • Határozott fellépés, dinamikus problémamegoldás, lendületes kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Piacvezető munkahely
  • Magasfokú anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • Karrierépítési és tanulási lehetőség
  • Sportolási lehetőség biztosítása
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Mentori betanulás támogatás

A pozíciók azonnal betölthetők.

Jelentkezni e-mailben fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet.

  • Drop files here or