• +44 (0)1903 750000
    United Kingdom
  • +36 1 203 2925
    Hungary
  • Request a callback
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • For the most relevant product updates, please highlight those you’re interested in:

Álláslehetőség a Parafix Hungáriánál

Sales-támogató Projektkoordinátor

Konvertált ragasztók gyártásával és értékesítésével foglalkozó
angol cégünk,
budapesti, XI. kerületi központjába
keresi lendületes és egyben precíz sales-támogató projektkoordinátorát

Ami a fő feladatokat jelenti:

  • A közvetlenül, vagy a területi értékesítőktől beérkező igények teljeskörű, önálló projekt-koordinációja,
  • A cég vevőivel történő folyamatos, proaktív szóbeli és írásbeli kapcsolattartás,
  • Szoros szakmai együttműködés és koordináció a társterületekkel (ügyfélszolgálat, sales, beszerzés, gyártás),
  • Hazai és külföldi vevőlátogatásokon történő részvétel,
  • Ajánlatok elkészítése, továbbítása a vevők felé,
  • Alapanyag minták beszerzése, nyilvántartása, rendszerezése,
  • Mintakollekciók összeállítása

Ami a feladat ellátásához szükséges:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, -Excel, -PowerPoint, Outlook),
  • Kiváló szervező-, koordinációs és adminisztratív készség,
  • Projekt management szemlélet (természetesen előny a korábbi projekt management tapasztalat),
  • Megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • Határozott fellépés, dinamikus problémamegoldás, lendületes kommunikáció

Amit nyújtunk:

  • Pozitív hangulatú, fiatalos, lendületes munkakörnyezetet,
  • Dinamikus, együttműködő csapatot,
  • Kellemes bérezést,
  • Sportolási lehetőséget,
  • Karrierutat, folyamatos tanulási lehetőségeket,
  • Stabil, biztos munkahelyet

Ha úgy érzi, hogy ez a pozíció Önre vár, kérjük nyújtsa be fényképes pályázati anyagát magyar és angol nyelven, a hr (kukac) parafix.hu e-mailcímre.

Cegunkrol
Jelentkezes a hirdetesre
Add to wishlist
Create a new list