• +44 (0)1903 750000
    United Kingdom
  • +36 1 203 2925
    Hungary
  • Request a callback
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • For the most relevant product updates, please highlight those you’re interested in:

Álláslehetőség a Parafix Hungáriánál

Gyártás folyamat irányító mérnök

Ragasztástechnikában piacvezető angol cég  Termelési csapatába Gyártás folyamat irányító mérnök munkatársat keres.

Leendő kollégánk főbb feladatai:

  • A beérkező vevői rendelések gyártási igényének leellenőrzése, visszaigazolása
  • Heti és havi termelési tervek készítése a megrendelésállomány és a vevői előrejelzések alapján
  • A termelési terv nyomon követése és szükség esetén változtatása
  • Heti és havi kapacitáselemzések készítése a megrendelések és az előrejelzések alapján
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőszolgálati osztállyal
  • Heti és havi riportok készítése

A feladatok ellátásához szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Határozottság, jó döntéshozatali képesség

A munkakör betöltésénél további előnyt jelent, de nem alapelvárás:

  • Gyártásban, termeléstervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Piacképes javadalmazási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása mentorprogramon keresztül
  • Külső képzések, továbbtanulás, karrierépítés lehetősége
  • Sportolás, céges foci, élet- és balesetbiztosítás, csapatépítő programok,
  • Változatos, összetett munkafeladatok
  • Modern, tiszta, egészségkárosító anyagoktól mentes, emberközpontú munkakörnyezet
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Fényképes szakmai önéletrajzát a hr [kukac] parafix.hu e-mailcímünkre várjuk!

Cegunkrol
Jelentkezes a hirdetesre
Add to wishlist
Create a new list