• +44 (0)1903 750000
    United Kingdom
  • +36 1 203 2925
    Hungary
  • Request a callback
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • For the most relevant product updates, please highlight those you’re interested in:

Álláslehetőség a Parafix Hungáriánál

Minőségügyi Termékellenőr

Budapest XI. kerületében, a Savoya parkhoz közeli székhelyünkre,
Minőségügyi csapatunkba minőségügyi termékellenőr munkatársakat keresünk

Leendő kollégáink főbb feladatai közé tartoznak:

  • Gyártás indítás jóváhagyása
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Termékek mérőmikroszkóppal történő mérése
  • Selejtes termékek válogatása/ osztályozása/ korrekciója
  • Kiszállításért felelős szakmai területen, termékek kiszállítását megelőző teljes körű ellenőrzés

Elvárások:

  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, – Excel, Outlook levelezési rendszer)
  • Minőségügyi termékellenőr pozícióban, vagy minőségügyi szakmai területen eltöltött 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Mérőgép használatában szerzett tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Többműszakos munkarend vállalása, heti H-P-ig tartó munkavégzés, teljes munkaidőben

A munkakör betöltése szempontjából nem elvárás, de előnyt jelent:

  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • 2D CAD rajzolásban szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Változatos, összetett munkafeladatok
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, új ismeretek megszerzése
  • Stabil, piacvezető angol cég
  • Karrierépítés, előrejutás, piacképes bérezés
  • Sportolási lehetőség, élet- és balesetbiztosítás, cafeteria csomag, stb.
  • Partneri vezetés, összetartó csapat

Fényképes szakmai önéletrajzát a hr (kukac) parafix.hu e-mailcímünkre várjuk.

Cegunkrol
Jelentkezes a hirdetesre
Add to wishlist
Create a new list